Metsaluige kämpingu kodukorra reeglid

1. Turvalisuse kaalutlustel palume kämpingu territooriumi alal sõita autoga üksnes jalakäija kiirusel.

2. Lapsevanemad on vastutavad oma laste tegevuse eest kämpingu territooriumil. Palume jälgida oma lapsi igal ajal, eriti mänguväljaku läheduses viibides.

3. Palume austada teisi puhkajaid – ärge kuulake valju muusikat. Kõikide külaliste hea une tagamiseks on kell 23:00 – 07:00 vaikne aeg.

4. Purjus olek, valjud peod ning väljakutsuv käitumine on kämpingu territooriumil rangelt keelatud.

5. Avatud tule tegemine on lubatud üksnes lõkkeplatsil. Grilli kasutades peab selle all kasutama tulekindlat matti, et kaitsta muru sõejälgede ja tule eest. Vajadusel küsi matti kämping administraatorilt. Avatud tuld ja grilli ei tohi jätta valveta, palume veenduda tule kustumises.

6. Generaatorite ja õhukonditsioneeride kasutamine on lubatud ainult lisatasu eest.

7. Suitsetamine on lubatud üksnes seal, kus see ei sega teisi külastajaid. Veendu alati sigareti kustumises ning pane see tuhatoosi. Suitsetamine on keelatud siseruumides ja 10 meetri raadiuses lastemängualast.

8. Palume hoida parkla kohad ja telkimisala puhtana. Tekkinud prügi visata prügikasti.

9. Palli- ja õuemänge keelatakse juhul, kui see hakkab segama teisi külastajaid või on ohtlik autodele ja/või telkidele.

10. Ära jäta oma asju valveta. Külalised on vastutavad oma vara ja sõidukite eest.

11. Kämpingu omanik ei ole vastutav kahjude, kadude, kulude ega vigastuste eest nii inimestele kui varale, mis on tekkinud kämpingu alal kämpingu omanikust mittesõltuvatel põhjustel.

12. Koerte omanikud on vastutavad oma lemmiklooma eest. Kämpingu territooriumil olevad koerad ei tohi segada teisi külastajaid ja tuleb hoida ainult rihma otsas. Omanikud on kohustatud oma koerte järelt koristama, et hoida muru puhtana.

13. Allahindluste puhul rakendub ainult üks soodustus (sooduskaart, kupong) korraga.

14. Platside korrashoiu tagamiseks võib kämpingu haldaja tööpäevadel kella 12:00-17:00 teostada muruniitmist.

15. Metsaluige kämpingus on videovalve.

16. Prügikotte ei ole lubatud ööseks välja jätta kuna need ahvatlevad metsloomi ja -linde. Palume panna prügi territooriumil asuvatesse suletud prügikonteinetritesse.