RESTORAN – KOHVIK

Oleme avatud ainult ettetellimisel
Juunist-augustini igapäevaselt

 

NB! Ürituste toitlustuste ettetellimisel avatud vastavalt kokkuleppele.

Rookatusega maja seismas väärikate palkide toel keset looduse väge – pliidil auramas pajaroog, ahjus küpsemas liha, laual ootamas leib! Just nii armsate hetkedega kostitab Sind Metsaluige kohvik-resto, mis on külaliste ootel  aastaringselt ning mille A la carte menüüst leiab maitseelamusi igale eale.

Kohvik-resto asub peamajas ning selle hubane ruum mahutab kuni 20 toidunautlejat. Siseterrassile, mille akendest avaneb vaade turismitalu õuealale, mahub mõnusalt einestama kuni 20 külalist ning  maja ümbritseval välisterrassil on istekohti samuti kuni 20-le.

Broneeri laud või telli maitsev eine kaasa!
Telefon: 5333 5799
p1822653
Restoran

Turgutav vitamiinipaus, kosutav lõunasöök, virgutav hommikukohv või maitseküllane peolaud saab kaetud Teie sündmusele parimate paladega!

Kohvik – resto A la Carte menüü kõik road valmivad käsitööna ning ei ole valmistatud poolfabrikaatidest. Maitsva toidu valmistamisel eelistame alati kasutada kohalikku toorainet ning leiame hooajast lähtuvalt ka maitserohelise,  puu- ning köögivilja kas oma ürdipeenardest või ümberkaudsetelt pakkujatelt.

UUDISELE, UUDISELE!

Valminud on turismitalu ” Sündmuste kodu”, milles on mõnusalt ruumi kuni 80-le külalisele kaunite tähtpäevade või toredate meeskonnasündmuste korraldamiseks! Küsi pakkumist!

Tule turguta oma maitsemeeli mõnusate roogadega! Võta kaasa pere, vanavanemad ning sõbrad – Metsaluige kodu südames jagub ruumi kõigile, sest  just siin kohtuvad puhkuse parimad emotsioonid ja sünnivad uued ideed tulevikuks!