Häädemeeste Hää

Häädemeeste Hää sai alguse 2020. aastal. Kaubamärk koondab Häädemeeste piirkonnas toimetavaid suvesündmuste korraldajaid, käsitöölisi ja kohaliku toidu tootjaid, et tuua piirkonna külalisele ning kohalikeni kõik see hää, mida siinsel paigal ja inimestel on pakkuda. Häädemeeste Hää eestvedajateks on Häädemeeste Hää Kultuur MTÜ ja Kabli Festival MTÜ.

Loe lähemalt SIIT!

Häädemeeste Hää

Romantiline Rannatee

Romantiline Rannatee on pea 300 km romantikat Pärnumaa rannikul

Romantiline Rannatee peidab endas mööda üksikuid paradiisirandu kulgevaid laiske jalutuskäike, rännakuid idüllilistes kalurikülades ja talumaastikel, seiklusi salapärastes ja iidsetes paikades, päikselisi väljasõite piki lummavat rannikut ning hetki, mil nautida kõige kauneimaid päikeseloojanguid.

Rannatee romantika pole aga ainult romaanides kirjeldatud unustamatu armastus või idealiseeritud hetked päikeseloojangul. Romantiline Rannatee on näha kõiges ilu ja rikastada elu erksate kogemustega. See on püsiv kogemus emotsioonist, õnnest ja unistustest. See on seisund elada harmoonias, õnnes ja tänulikkuses. See on rannarahva moodi  kulgemine, harmooniliselt läbi meie füüsilise ja vaimse maailma püsiva õnnetunde suunas.

Loe lähemalt SIIT

Romantiline Rannatee

Baltic Campsites

Metsaluige turismitalu on Eesti Kämpingute Liidu liige ja osaleb Baltikumi kämpingute liitude koostöös. Vaata kämpinguid ja karvanplatse siit

https://www.campingbaltic.com/estonia
baltic-campsites-logo2-01

Seiklusfirma 360Kraadi

Koostöös Seiklusfirmaga 360Kraadi korraldame gruppidele lähiümbruse maastikul ja siseruumides erinevaid meeskonnatöö ja seiklusmänge. Enamus mänge toimuvad aastaringselt.

Tegevuste põhifookus on seiklus, meelelahutus, meeskonnatöö ja koos tegemine.

Mängu tellimiseks võib võtta ühendust otse seiklusfirmaga või küsida pakkumist meie käest.

Vaata lisa: www.360.ee

360kraadi-logo